Dnes je středa 21.02.2018, svátek slaví Lenka a od 06:30 slouží směna č.4

Požár garáže u rodinného domu

Datum výjezdu: 07.05.2014
Čas výjezdu: 07:19
Čas návratu: 09:20
Místo zásahu: Mošov
Požár garáže u rodinného domu 1 Požár garáže u rodinného domu 2 Požár garáže u rodinného domu 3

07.05.2014 v 07:18 byl jednotce nahlášen požár garáže u RD. Při příjezdu na místo zjištěno, že požárem je zasažena celá garáž, která je přistavěná po celé délce s rodinným domem. Uvnitř garáže se nacházelo osobní vozidlo WV Pasat. Od hořící garáže začal chytat podhled střechy RD. Jednotka dvěna ÚP "C" provedla zásah na ochlazení RD a následně hašení garáže. Pomocí vysokotlakého proudu prováděla ochranu okolí, protože se požár rozšiřoval na okrasné stromy a keře vedle sousedící zahrady. Následně společně s členy JSDH Příbor provedla jednotka průzkun uvnitř RD, otevřením oken provedla přirozené odvětrání vnitřních prostor RD a následně pomocí termokamery provedla jednotka kontrolu možného rozšíření požáru v nepřístupných místech - negativní. Pomocí automobilového navijáku z CAS 55 bylo z garáže vytaženo osobní vozidlo VW Pasat zničené požárem. Během hasebních prací docházelo k doplňování vody do CAS z hydrantové sítě. Po dohašení ohnisek požáru a rozebrání části konstrukce střechy RD se jednotka vrátila zpět na základnu.

Sdílejte na facebooku